آغاز وزش باد در گیلان از اواخر وقت جمعه


رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از آغاز وزش باد گرم بویژه در ارتفاعات و دامنه های استان از اواخر وقت امروز (جمعه) خبر داد.

تبليغ

مازیار غلامی در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که به تدریج از اواخر وقت امروز با جنوبی شدن جریانات سطح زمین شرایط برای وزش باد گرم تا یکشنبه آینده در منطقه فراهم می شود.
وی ادامه داد: لازم به ذکر است طی این مدت وزش باد گرم در بعضی نقاط به ویژه ارتفاعات و دامنه ها ، گاهی شدید یا احتمالا خیلی شدید پیش بینی می شود همچنین گاهی با مهیا شدن رطوبت نسبی ، در پاره ای نقاط جلگه ای پدیده مه دور از انتظار نیست.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز استان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، اواخر وقت وزش باد جنوبی به ویژه ارتفاعات و دامنه ها عنوان و برای فردا (شنبه) نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، گاهی ابری، در بعضی ساعت ها وزش باد گرم، بعضی نقاط شدید به ویژه ارتفاعات و دامنه ها، پاره ای نقاط جلگه ای مه پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 16 درجه مربوط به رودبار کمینه دمای فردا را با یک درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.
به گفته غلامی ، بیشینه دمای امروز رشت 14 درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان نیز پنج درجه خواهد بود.
7296/2007/


تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
تبليغ