فتح آبادی: افزایش تیم ها به کیفیت جام ملت ها آسیب زد


تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: افزایش تعداد تیم های حاضر در جام ملت های آسیا به کیفیت مسابقات آسیب جدی وارد کرده است.

تبليغ

غلامرضا فتح آبادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار دوم ایران در جام ملت های آسیا مقابل ویتنام گفت: یکی از اشتباهات در برگزاری این جام افزایش تعداد تیم ها بود زیرا کیفیت مسابقات را کاهش داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا با این کار فقط به منافع مالی خودش فکر کرد و هیچ توجهی به کیفیت رقابت ها نداشت.
وی ادامه داد: ویتنام تیم قدرتمندی نیست و شاید این دیدار تیم ملی، نیاز به تحلیل نداشته باشد. مسابقات از مرحله بعد زیباتر خواهد شد و فعلا باید تحمل کنیم تا مرحله نخست به پایان برسد.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: یکی از نقاط ضعف جدی این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا نبود هوادار در ورزشگاه ها است و این موضوع روی افت فنی مسابقات تاثیر گذار بوده است.
وی در خصوص رقبای ایران برای قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت های آسیا تصریح کرد: عربستان، ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و ایران مدعیان جدی قهرمانی در این دوره از مسابقات هستند.
فتح آبادی خاطرنشان کرد: تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی اصلا کار دشواری در پیش رو ندارد زیرا عراق در بازی مقابل ویتنام نشانی از تیم قدرتمند گذشته نداشت. این تیم در خط دفاع با مشکلات جدی روبه رو هست و این مساله کار دست آنها خواهد داد.
وی در رابطه با شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا افزود: به عنوان فردی که از جام ملت های آسیا تلخ ترین خاطرات را دارد امیدوارم این بار تیم ملی قهرمان آسیا شود.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اظهارات کی روش علیه برانکو گفت: وقتی از پرچم سفید و صلح حرف می زنیم اصلا زیبا نیست بعد از اولین برد شروع به تخریب یک مربی موفق دیگر کنیم. سرمربی تیم ملی باید بداند زدن پنج گل به یمن اتفاق مهمی نیست و او باید به فکر بازی های بزرگ باشد.
وی تصریح کرد: صحبت های سرمربی تیم ملی نشان از ضعف رییس فدراسیون فوتبال دارد زیرا کی روش با اظهارات خود به کل مردم ایران توهین می کند.
ایران در گروه چهارم این مسابقات با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام همگروه است.
بازی بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت14:30 روز شنبه 22 دی ماه برابر ویتنام برگزار می شود.
ورزشی **9118*2024


تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
تبليغ