سرقت نافرجام یک ایرانی از بانک ملت ارمنستان


 یک شهروند ایرانی در ارمنستان به سرقت شعبه بانک ملت ایران در ایروان متهم شده است. تحقیقات مقامات ارمنستانی به این نتیجه رسیده که این شهروند روز دوشنبه گذشته با قصد سرقت وارد شعبه بانک ملت در مرکز شهر ایروان شده است.

تبليغ
اتاق خبر 24:

شهروند مزوبر، که در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد، در ۲۱ دسامبر ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه وارد یک داروخانه در ایروان شده بود و با تهدید به استفاده از شوکر برقی از کارمند آنجا هم پول درخواست کرده بود. اما به دلیل شرایط غیرقابل‌کنترل، نتوانست جرم خود را کامل کند.

دوشنبه گذشته حوالی ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه صبح یک مرد جوان وارد بانک ملت شد و به زبان فارسی از کارمندان بانک درخواست‌هایی کرد. او کارد و شوکر برقی در دست داشته و حتی از شوکر استفاده کرده است.

پلیس ارمنستان متوجه شده که این جوان یک شهروند ایرانی به نام مرتضی قربان جوشعار (متولد ۱۹۸۲) است و با تهدید استفاده از شوکر برقی، از کارمند بانک پول درخواست کرده است.

پیش از این، شهروند مزوبر، که در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد، در ۲۱ دسامبر ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه وارد یک داروخانه در ایروان شده بود و با تهدید به استفاده از شوکر برقی از کارمند آنجا هم پول درخواست کرده بود. اما به دلیل شرایط غیرقابل‌کنترل، نتوانست جرم خود را کامل کند.

منبع: ایران
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ