تویوتایی که فروشنده اش زورگیر از آب درآمد


جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری 2 سارق زورگیر که با ترفند فروش خودرو در سایت دیوار، 920 میلیون ریال از فردی در شهرستان عباس آباد، کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

تبليغ
به گزارش فانوس، حسن مفخمی شهرستانی گفت: در پی اعلام شکایت یک شهروند اهل ارومیه به مراجع انتظامی شهرستان عباس آباد، مبنی بر این که در مواجهه با آگهی فروش یک دستگاه خودروی تویوتا در یک از سایتهای خرید و فروش کالا، طی تماسی تلفنی با فردی که خود را مالک خودرو معرفی کرده بود به آن شهرستان مراجعه کرده و در مواجهه حضوری 2 فرد ناشناس از وی کلاهبرداری کرده‌اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی متهمان که با کشاندن مالباخته به ویلایی در شهر سلمانشهر و بستن دست و پای وی، تمامی کارت های عابربانک همراهش را سرقت کرده و با استفاده از آن ضمن خرید طلا و جواهرات به مبلغ 920 میلیون ریال از محل متواری شده بودند، آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه‌روزی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان عباس آباد، متهمان که در یکی از استان‌های همجوار مخفی شده بودند، شناسایی شده و پس از هماهنگی های قضایی در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

مفخمی با اشاره به این که متهمان پس از اعتراف به سرقت و زورگیری از مالباخته، به مرجع قضایی معرفی شدند، هشدار داد: شهروندان ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، در انجام خرید و فروش اقلام و معاملات بانکی از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ