عکس ؛ دلتنگی بکام استقلال از دوران خوش گذشته !


محمد نوازی بازیکن پیشین باشگاه استقلال تهران با انتشار تصویری از خودش با پیراهن استقلال از روز های خوبی که این تیم داشته است یاد کرد. محمد نوازی بازیکن فوتبال سابق باشگاه استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2000 لبنان، بازی‌های آسیایی 2002 بوسان و کاپیتان تیم ملی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بود. محمد نوازی یکی از...

تبليغ

عکس ؛ دلتنگی بکام استقلال از دوران خوش گذشته !

اختصاصی پارس فوتبال ؛ تصویری از محمد نوازی با پیراهن استقلال در سال 1378
نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۹

تصویری از محمد نوازی با پیراهن استقلال در سال ۱۳۷۸ را مشاهده نمایید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد نوازی بازیکن پیشین باشگاه استقلال تهران با انتشار تصویری از خودش با پیراهن استقلال از روز های خوبی که این تیم داشته است یاد کرد.


محمد نوازی بازیکن فوتبال سابق باشگاه استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ لبنان، بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ بوسان و کاپیتان تیم ملی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بود.

محمد نوازی یکی از محبوب‌ترین بازیکنان استقلال که به علت حرکات منحصربه‌فردش در کناره‌های زمین، سرعت، تکنیک و سانترهای دقیق از سوی طرفداران به بکام آسیا مشهور است. شاید اگر در آن سال‌ها اختلافات نوازی با سرمربی استقلال امیر قلعه‌نویی مرتفع می‌شد می‌توانست تا پایان دوران بازیگریش در تیم محبوبش استقلال توپ بزند.

گل زیبای زیر طاق او در دربی معروف سال ۱۳۷۹ به احمدرضا عابدزاده که در آن روزها در اوج آمادگی قرار داشت و درگیری نوازی،و حمید استیلی، پایان رأفت و پرویز برومند که منجر به رفتن دو روزه او به زندان شد در همان بازی رخ داد.

منبع : صفحه رسمی اینستاگرام محمد نوازی،تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ