چالش مجری آرژانتینی تلویزیون ایران بر سر بمباران یمن


چالش مجری آرژانتینی تلویزیون ایران بر سر بمباران یمن

«نقطه رهایی» ویژه برنامه شبکه 5 در هفته بسیج است که هرشب ساعت 22 روی آنتن رسانه ملی می‌رود. «نقطه رهایی» ویژه برنامه رسانه ملی در هفته بسیج است. این برنامه با حضور فعالان و رهبران جبهه مقاومت اسلامی در منطقه به تبیین تشکیل بسیج جهانی...

«نقطه رهایی» ویژه برنامه شبکه 5 در هفته بسیج است که هرشب ساعت 22 روی آنتن رسانه ملی می‌رود.
«نقطه رهایی» ویژه برنامه رسانه ملی در هفته بسیج است. این برنامه با حضور فعالان و رهبران جبهه مقاومت اسلامی در منطقه به تبیین تشکیل بسیج جهانی مستضعفین در کشورهای لبنان، فلسطین، سوریه، عراق و یمن می‌پردازد. دکتر سهیل اسعد(ادگاردو روبین) مبلغ و محقق آرژانتینی مجری این برنامه تلویزیونی است.
عبدالکریم المطری مسئول روابط بین الملل بنیان توسعه یمن و دکتر مسعود شجره رئیس مرکز حقوق بشر اسلامی در انگلستان مهمان امشب نقطه رهایی هستند. آنها در این برنامه درباره وضعیت مقاومت یمن همراه با تحریم های شدید غذایی و دارویی صحبت می کنند. چگونگی مقاومت نظامی یمن مقابل دشمن مسلح سعودی بخش مهمی از این برنامه را شامل می شود. راهکارهای جهان اسلام برای حل موضوع یمن محور دیگر این برنامه است.
«نقطه رهایی» هرشب ساعت 22 به صورت زنده روی آنتن شبکه 5 می‌رود. این برنامه در 6 قسمت از شنبه تا پنجشنبه پخش می‌شود. محمدمهدی سموعی تهیه‌کننده نقطه رهایی و علی‌اکبر سیاح طاهری سردبیر آن است که در گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی تولید شده است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ