حمایت قالیباف از جوانان جهادی نسل سوم و چهارم انقلاب +عکس


حمایت قالیباف از جوانان جهادی نسل سوم و چهارم انقلاب +عکس

محمدباقر قالیباف در پست جدید خود با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلابی برای مستضعفان است، بر حمایت از جوانان جهادی نسل سوم و چهارم انقلاب تاکید کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: یکی از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی ایران حمایت از مستضعفان بود؛ این هدفی است که بنیان‌گذار انقلاب امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه‌ای از ابتدای امر همواره بر آن تاکید داشتند.

در همین رابطه به تازگی محمدباقر قالیباف اینستاگرام خود را با تاکید بر حمایت از جوانان جهادی نسل سوم و چهارم انقلاب به روز کرده است. در ادامه متن و تصویر ارسالی قالیباف را مشاهده می‌کنید:

" انقلاب اسلامی ایران در ذات خود انقلاب مستضعفان و انقلابی برای مستضعفان است. امام (ره) این را بار‌ها و به زبان‌های مختلف برای همه تبیین کرد. پرداختن به مستضعفان، محرومیت زدایی و تلاش برای بهتر کردن وضعیت آنان، شعار و هدفی بود که در نسل سوم و چهارم انقلاب، عده‌ای از جوانان آن را با الگوبرداری از امام موسی صدر و حاج عبدالله والی، سر دست گرفتند و نتیجه‌اش را همه مردم در اردو‌های جهادی اقصی نقاط کشور دیده‌اند.

این جوانان دغدغه انسانی، اسلامی و انقلابیِ درست خود را جدی گرفتند و پای کار مظلومان و مستضعفان کشور ایستادند؛ جدی، پیگیر، خلاق، و خوش اخلاق؛ و از میان این جوانان برومند، یکی شد سید محمد ساجدی که ۱۴ آبان در بازگشت از اربعین همراه خانواده در سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرد؛ و یکی شد امیرمحمد اژدری که در مسیر سرکشی به پروژه‌های قبلی و برنامه‌ریزی برای کار‌های جدید، زندگی‌اش را پای کار جهادی، پای محرومیت زدایی گذاشت.

امیر را از نزدیک می‌شناختم. امیر فرزند بزرگ خانواده بود. پسری شاداب، پر جنب و جوش، بشاش، انقلابی، عاشق اهل بیت و علاقمند به فعالیت‌های جهادی. از روستا‌های کرمانشاه و اهواز و آبادان و خرمشهر تا بندر دیر و سیستان و بلوچستان پای کار فقرزدایی و فعالیت‌های عمرانی و کارآفرینی بود. همه ما داغدار این فقدان هستیم و مطمئنیم که دوستان امیر در قرارگاه جهادی امام رضا (ع) یاد او را زنده نگاه خواهند داشت و راهش را ادامه خواهند داد.

خداوند عالم اجر فعالیت‌ها و نیت خیر این جوان نیک‌نهاد و همه جوانان برومند حرکت جهادی محرومیت‌زدایی را به احسن وجه جبران کند و بر سفره نعمت و رحمت خویش متنعم سازد. برای خانواده (به ویژه مادر بزرگوار ایشان) و دوستان داغدار از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم. ای‌کاش حرکت زیبا، انسانی، اسلامی و انقلابی این جوانان مورد حمایت همه‌جانبه نهاد‌های مسئول در کشور قرار بگیرد و صاحبان این انقلاب، طعم رفع محرومیت را در همه جای کشور بچشند و عزت و برکت، سر سفره همه رونق داشته باشد. "

حمایت قالیباف از جوانان جهادی نسل سوم و چهارم انقلاب +عکستبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ