کسب رتبه چهارم نماینده ایران در مسابقات بین المللی قرآن امارات


زهرا خلیلی ثمرین، حافظ نوجوان کل قرآن کشورمان در سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان امارات رتبه چهارم را در این مسابقات کسب کرد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان، سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان کشورامارات با عنوان رقابت‌های «شیخه فاطمه بنت مبارک» در رشته حفظ کل در دبی از یکشنبه، ۱۳ آبان‌ماه با مشارکت ۶۳ کشور آغاز تا ۲۵ آبان ماه برگزار شد.

زهرا خلیلی ثمرین، حافظ نوجوان کل قرآن کشورمان و نماینده ایران در سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان دبی پس از حضور موفق در آن مسابقات صبح امروز ۲۶ آبان‌ماه، به کشور بازگشت.

این حافظ نوجوان کل قرآن پس از نمایندگانی از کشورهای بحرین، سنگال و الجزایر به این رتبه رسید. وی در دو مرحله این مسابقات (گزینشی و اصلی) به ۱۰ سؤال هیئت داوران پاسخ داد.
زهرا خلیلی پیش از این و در مسابقات داخلی از جمله مسابقات قرآن بسیج و مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) موفق به کسب رتبه برتر شده است.

شایان ذکر است، حنانه خلفی در اولین دوره مسابقات قرآن بانوان امارات رتبه دهم مسابقات را کسب کرد. در دومین دوره این مسابقات زهراسادات حسینی، نماینده نوجوان کشورمان در این مسابقات حائز رتبه نشد.

پایان پیام/49


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ