عکس ؛ پرسپولیس در نظر سنجی سایت مارکا از باشگاه پالمیراس برزیل عقب افتاد


 سایت اسپانیایی مارکا اقدام به انتخاب نامزدهای بهترین هواداران فوتبال در دنیا کرده و در بین نامزدهای این رده بندی نام هواداران پرسپولیس نیز دیده می شود. این نظر سنجی همچنان فعال است و شما همراهان پارس فوتبال می توانید برای رای دادن به نماینده کشورمان در اینجا کلیک کنید . پرسپولیس در ساعات پایانی عصر دیروز  از باشگاه پالمیراس برزیل پیشی گرفت و در...

تبليغ

عکس ؛ پرسپولیس در نظر سنجی سایت مارکا از باشگاه پالمیراس برزیل عقب افتاد

اختصاصی ؛ پرسپولیس در رتبه دوم پر هوادار ترین باشگاه جهان
نویسنده : ParsFootball NewsAgency
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ | ۹:۳۹

پرسپولیسی ها که تا دیشب در نظر سنجی معتبر سایت مارکا در رتبه نخست قرار داشتند ، در چند ساعت گذشته به رتبه دوم سقوط کرده و باشگاه پالمیراس برزیل را بالای سر خود می بینند .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سایت اسپانیایی مارکا اقدام به انتخاب نامزدهای بهترین هواداران فوتبال در دنیا کرده و در بین نامزدهای این رده بندی نام هواداران پرسپولیس نیز دیده می شود. این نظر سنجی همچنان فعال است و شما همراهان پارس فوتبال می توانید برای رای دادن به نماینده کشورمان در اینجا کلیک کنید .

پرسپولیس در ساعات پایانی عصر دیروز از باشگاه پالمیراس برزیل پیشی گرفت و در صدر این نظر سنجی معتبر قرار گرفت ، اما در حال حاضر پایین تر پالمیراس و در رتبه دم قرار گرفته است .

پی نوشت ۱ : شما همراهان عزیز خبرگزاری پارس فوتبال می توانید تمامی اخبار مربوط به نظر سنجی معتبر نشریه مارکا را از اینجا دنبال کنید

پی نوشت ۲ : با توجه به ادمه نظر سنجی در ساعات آتی ، در صورت تغییر در رتبه باشگاه پرسپولیس در این نظر سنجی ، اخبار آن توسط خبرگزاری پارس فوتبال پوشش داده خواهد شد .


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ