مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در سمت خود ماندنی شد


اهواز – ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این استان ماندنی است و به هیچ عنوان از سمتش برکنار نمی شود.

تبليغ

مسعود سلطانی ‌فر روز سه شنبه در حاشیه بازدید از استخر قدس اهواز در خصوص این که موضوع برکناری افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و حضور او در وزارتخانه صحت دارد به خبرنگار ایرنا گفت: مدیرکل جوان و با انگیزه استان محکم در جای خود ماندنی بوده و به کارش ادامه می ‌دهد.
وی با بیان این که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در سال های 95 و 96 به عنوان برترین اداره کل کشور شناخته شد افزود: حیدری از مدیران برجسته و فعال وزارت ورزش و جوانان است و عملکرد درخشان او در 2 سال اخیر بر کسی پوشیده نیست.
وی ادامه داد: خوشبختانه در سال های اخیر مدیریت استان به خوبی توانسته است از منابع دولتی و بخش خصوصی بهره لازم را ببرد و در کنار بهره برداری از پروژه های جدید، پروژه های قدیمی ورزش استان را با سرمایه گزاری بخش خصوصی بازسازی کند.
سلطانی فر گفت: با توجه به سرمایه گزاری های به عمل آمده و استعدادهای درخشانی که در بین جوانان این استان وجود دارد آینده خوبی در انتظار ورزش خوزستان است.
9879/6064تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ