عکس ؛ چراغ سبز فیفا به رویای میزبانی جام‌جهانی با ورزشگاه های آزادی، فولاد آرنا ،نقش جهان و امام رضا !


روابط بسیار خوب ایران با قطر در کنار سفر چند باره اینفانتینو به ایران و صدور مجوز برای حضور بانوان در استادیوم باعث شده تا شایعه میزبانی ایران در جام جهانی به یکی از داغ ترین سوژه های خبری رسانه های دنیا تبدیل شود. قطر کمتر از 4 سال دیگر میزبان بزرگترین رویداد فوتبالی جهان خواهد بود، کوچک بودن این کشور به احتمال زیاد باعث به وجود آمدن مشکلات...

تبليغ

عکس ؛ چراغ سبز فیفا به رویای میزبانی جام‌جهانی با ورزشگاه های آزادی، فولاد آرنا ،نقش جهان و امام رضا !

نگاهی به شایعه میزبانی مشترک ایران و قطر برای جام جهانی 2022
نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۹

میزبانی ایران در جام جهانی بستگی به نظر نهایی فیفا دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

روابط بسیار خوب ایران با قطر در کنار سفر چند باره اینفانتینو به ایران و صدور مجوز برای حضور بانوان در استادیوم باعث شده تا شایعه میزبانی ایران در جام جهانی به یکی از داغ ترین سوژه های خبری رسانه های دنیا تبدیل شود.

قطر کمتر از ۴ سال دیگر میزبان بزرگترین رویداد فوتبالی جهان خواهد بود، کوچک بودن این کشور به احتمال زیاد باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده ای خواهد شد، به همین خاطر هم هست که شایعه شیرین میزبانی ایران در جام جهانی دست به دست در اکثر رسانه های دنیا منتشر می شود.

حسن التاوادی، رییس کمیته‌ سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ در آخرین اظهار نظر خود مبنی بر نحوه میزبانی جام جهانی صحبت های نوید بخشی را در این رابطه بیان می کند:

این جزئی از برنامه اجرایی است ولی چیزی که واضح است این است که باید این موضوع با فیفا در میان گذاشته شود و تصمیم‌گیری کنیم؛ قطر پیشنهادهای مختلفی در رابطه با میزبانی مشترک با سایر کشورها دارد ولی هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

چند رسانه دیگر هم میزبانی ایران در جام جهانی پیش رو را گام بلندی برای پیشرفت و توسعه ورزش کشورمان خوانده اند و معتقد اند کسب میزبانی برخی بازی های جام جهانی برای مقامات بلند پایه ایران با وجود تحریم های آمریکا دستاورد بزرگی محسوب می شود. البته آن ها انتخاب ایران به عنوان کشور دوم را از سوی قطری ها بی ارتباط با مناقشات این کشور با همسایگان عربی خود نمی دانند.

تکمیل و بهره برداری از استادیوم هایی چون امام رضا، نقش جهان و فولاد آرنا در کنار بازسازی ورزشگاه آزادی می تواند به تحقق رویای میزبانی جام جهانی رنگ و بوی جدی تری بخشد.

البته تمامی این گمانه زنی ها فقط زمانی به حقیقت می پیوندد که فیفا مجوز رسمی میزبانی ایران در جام جهانی را صادر کند، گفتنی است که جام جهانی پیش رو از ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ