کاردستی با پوست گردو با خلاقیت های دوست داشتنی برای کودکان


برای ساخت کاردستی های کودکانه ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با کمک انواع ایده های خلاقانه و با صرف هزینه ای کم، کاردستی های زیبا و خلاقانه ای را برای کودکان بسازید. کاردستی با پوست گردو از انواع روش های جالب برای ساخت کاردستی های مختلف و فانتزی است و اگر شما تمایل دارید ذهن کودک خود را پرورش دهید بهتر است از او بخواهید تا انواع وسایل...

تبليغ

برای ساخت کاردستی های کودکانه ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با کمک انواع ایده های خلاقانه و با صرف هزینه ای کم، کاردستی های زیبا و خلاقانه ای را برای کودکان بسازید. کاردستی با پوست گردو از انواع روش های جالب برای ساخت کاردستی های مختلف و فانتزی است و اگر شما تمایل دارید ذهن کودک خود را پرورش دهید بهتر است از او بخواهید تا انواع وسایل تزیینی که با کمک پوست گردو ساخته می شوند را در منزل بسازد و از آن ها برای تزیین اتاقش استفاده نماید.

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی امروزه مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته است و با کمک انواع وسایل دور ریختنی نظیر کارتن و پوست گردو و مقوا و … می توان کاردستی های زیبا و فانتزی را تهیه کرد.

ایده های ساخت کاردستی با پوست گردو برای کودکان

اگر شما پیش از این پوست گردو را دور می انداختید اکنون می توانید پوست گردوها را نگه دارید و به کمک آن ها کاردستی های زیبایی را بسازید. در مطالب قبلی ساخت کاردستی با کارتن و ساخت کاردستی با مقوا و ساخت کاردستی با فوم را مشاهده کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع ایده های خلاقانه برای ساخت کاردستی با پوست گردو آشنا سازیم.

انواع مدل های کاردستی کودکانه با پوست گردو

برای ساختن کاردستی با کمک پوست گردو می توانید گردو را به کمک چکش نصف کنید سپس مغز گردو را در آورید و داخل پوست گردو را به خوبی تمیز کنید و با کمک انواع ایده های خلاقانه کاردستی های زیبایی را با کمک پوست گردو بسازید.
یکی از انواع روش های جالب ساختن خزندگان و حشرات و پرندگان و حیوانات مختلف با کمک پوست گردو است و شما می توانید برای ساخت این کاردستی های ساده سطح پوست گردو را با گواش رنگ بزنید و با کشیدن چشم و بینی و دهان و … انواع حیوانات نظیر لاک پشت و کفش دوزک و جغد و موش و … را بسازید همچنین می توانید به کمک پوست گردو کلبه ها و خانه های جنگلی زیبایی را برای کودکان بسازید و از کودک خود بخواهید در ساخت این نوع کاردستی ها به شما کمک کند تا مهارت لازم را در زمینه ساختن کاردستی بدست آورد.
ساخت گلدان های کوچک و زیبا با پوست گردو یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و جالب است و از این مدل کاردستی ها می توانید برای تزیین اتاق کودکان استفاده نمایید.
نقاشی روی پوست گردو یکی دیگر از انواع ایده های جالب برای ساختن کاردستی با کمک پوست گردو است و نحوه ساخت این مدل کاردستی برای کودکان به آسانی امکان پذیر است.

مدل کاردستی کودکانه با پوست گردو

مدل کاردستی کودکانه و فانتزی

کاردستی کودکانه با پوست گردو

مدل های کاردستی زیبا با پوست گردو

ساخت لاک پشت با پوست گردو

کاردستی خلاقانه و فانتزی با پوست گردو

کاردستی با پوست گردو برای کودکان

کاردستی فانتزی و خلاقانه

کاردستی کودکانه و جالب

ساخت کفش دوزک با پوست گردو

مدل کاردستی های کودکانه

کاردستی های فانتزی و کودکانه

کاردستی فانتزی و زیبا برای کودکان

کاردستی کودکانه با پوست گردو

کاردستی خلاقانه و ساده با پوست گردو

مدل کاردستی کودکانه با پوست گردو

ساخت کاردستی فانتزی با پوست گردو

ساخت قایق با پوست گردو

ساخت قارچ تزیینی با پوست گردو

کاردستی کودکانه و فانتزی

نقاشی روی پوست گردو

نقاشی خلاقانه روی پوست گردو

در این مطلب با انواع مدل های کاردستی با استفاده از پوست گردو آشنا شدید که امیدواریم این کاردستی های زیبا و فانتزی مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرند.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ