نماینده اصلاح طلب و همسر جدیدش در آمریکا +عکس


نورالدین پیرموذن ، Noraladin Pirmoazzen نماینده اصلاح طلب اردبیل، نمین و نیر در مجالس ششم و هفتم و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بود که سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند چند عکس از خود و همسر جدیدش را در اینستاگرام منتشر کرده است. پیرموذن در انتخابات مجلس هشتم رد صلاحیت شد.  وی بعد از...

تبليغ

نورالدین پیرموذن ، Noraladin Pirmoazzen نماینده اصلاح طلب اردبیل، نمین و نیر در مجالس ششم و هفتم و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بود که سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند چند عکس از خود و همسر جدیدش را در اینستاگرام منتشر کرده است.

پیرموذن در انتخابات مجلس هشتم رد صلاحیت شد. وی بعد از رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان در مصاحبه‌ای جنجالی با صدای آمریکا انجام داد و طی آن نسبت به بسیاری مسائل داخلی جمهوری اسلامی ایران انتقاد و به آمریکا فرار کرد و برادر وی نیز با صدور بیانیه ای اعلام نمود:

بدینوسیله انزجار و بیزاری و دوری خاندان پیرموذن و خود را از حضور دکتر نورالدین پیرموذن در یک کشور خاصم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران٬ با موضع‌گیری‌های نابخردانه و ملک و ملت فروشانه نابجا را اعلام داشته و آنرا به جد محکوم می کنیم.

منبع : رویکرد امروز


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ