خواهران دوقلو، برادران دوقلو شدند + عکس


دو خواهر دوقلو در امریکا با جراحی تغییر جنسیت به دو مرد تبدیل شدند.

تبليغ

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، جکلین گریف و جنیفر گلیف، خواهران دو قلو ۲۳ ساله از کودکی آرزو داشتند تا پسر باشند، اما این دو از اینکه این آرزوی شان را به یکدیگر بگویند، می ترسیدند.

این دو خواهر در سن ۱۸ سالگی خود را به اطرافیان تراجنسیتی اعلام نمودند و نام‌های شان را به جک و جیس تغییر دادند. در ماه اوت سال ۲۰۱۷ خواهران دوقلو به استفاده از هورمون تستوترون (هورمون استروئیدی مهم موجود در بدن انسان ها)، آغاز نمودند و سپس عملیات جراحی برای برداشتن پستان‌های شان را انجام دادند.

جک در حال حاضر به عنوان دستیار رئیس پلیس کار می‌کند. وی می‌گوید که هنوز او و برادرش را به صفت دو مرد نمی‌پذیرند. جیس می‌گوید که او نمی‌توانست بدون حمایت برادرش دست به چنین عمل جراحی تغییر جنسیت جدی بزند.

پیش از این در خبرها آمده بود که قرارداد یک فرد تراجنسیتی با ارتش ایالات متحده آمریکا برای اولین بار امضا شد. این موضوع توسط دیوید استبرون سخنگوی پنتاگون منتشر شد.

در پایان سال گذشته، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که این سازمان شروع به پذیرش افراد تراجنسیتی می کند، اما این اولین بار بود که قرارداد یک فرد تراجنسیتی با ارتش آمریکا امضا شد. به نقل از استبرون این سرباز هنوز دوره آموزشی را نیز طی نکرده است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ