عکس ؛ مهمترین وظیفه کاپیتان در بازی پرسپولیس _ السد


کاپیتان شکست ناپذیر و با روحیه پرسپولیس سهم عمده‌ای در حضور این تیم در مرحله نیمه نهایی ایفا کرده است. سیدجلال حسینی در دیدار مقابل الجزیره امارات موفق شد در استادیوم آزادی مقاومت حریف را بشکند و آنها مجوز صعود به یک چهارم را به دست آوردند. این بازیکن در جدال مقابل الدحیل قطر نیز در استادیوم آزادی با گل خود توانست طلسم دروازه حریف را بشکند و در...

تبليغ

عکس ؛ مهمترین وظیفه کاپیتان در بازی پرسپولیس _ السد

سیدجلال حسینی دفاع سخت مهمتر از گل سوم در آزادی
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۱

مدافع میانی پرسپولیس در دو دیدار قبلی این تیم در استادیوم آزادی با گلزنی خود زمینه صعود سرخپوشان را فراهم کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کاپیتان شکست ناپذیر و با روحیه پرسپولیس سهم عمده‌ای در حضور این تیم در مرحله نیمه نهایی ایفا کرده است. سیدجلال حسینی در دیدار مقابل الجزیره امارات موفق شد در استادیوم آزادی مقاومت حریف را بشکند و آنها مجوز صعود به یک چهارم را به دست آوردند.

این بازیکن در جدال مقابل الدحیل قطر نیز در استادیوم آزادی با گل خود توانست طلسم دروازه حریف را بشکند و در نهایت آنها به جواز صعود در نیمه نهایی دست یافتند. اکنون در یکی از حساس‌ترین بازی‌های پرسپولیس، هواداران این تیم از کاپیتان خود انتظار دارند با رهبری خود مانع از دستیابی به نتیجه حریف شده و در نهایت بتوانند حضور در فینال را جشن بگیرند. باید دید در روزی که پرسپولیس بیشتر به دنبال این خواهد بود تا از تک گل خود در دوحه محافظت کند، سیدجلال حسینی قادر خواهد بود بار دیگر در آزادی گل بزند یا خیر.

در ادامه تصویری از تمرینات وی پیش از دیدار با السد می بینید:تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ