انتشار مجموعه هشت جلدی «یاران آفتاب» ویژه پیش دبستانی


مدیر مهد و پیش دبستان مرکز تخصصی مهدویت از انتشار مجموعه هشت جلدی کتاب کار «یاران آفتاب» خبر داد.

تبليغ

خبرگزاری شبستان، گروه مهدویت و غدیر: حجت الاسلام «مهدوی نیا» با اشاره به انتشار مجموعه 8 جلدی کتاب کار مهدویت ویژه پیش دبستانی ها، اظهار کرد: تربیت نسل منتظر و زمینه سازی برای ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در نگاه دین، دارای جایگاه و اهمیت والایی است.

مدیر مهد و پیش دبستان مهدوی افزود: اگر این امر طبق فرمایش امیرالمومنین علیه السلام که فرمودند: «قلب کودک مانند زمین خالی است و آمادگی پذیرش هر چیزی را دارد» در سنین کودکی انجام گیرد، تاثیر فراوانی در تربیت دارد.

مدیر مهد و پیش دبستان مهدوی واحد کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت تصریح کرد: چنانچه این تربیت با روش های جذاب و شاد در قالب های بازی، شعر، داستان، رنگ آمیزی نمایش و ... صورت گیرد، همراهی نونهالان را غیر قابل وصف می کند.

وی اضافه کرد: هر جلد شامل 4 تا 5 حرف از حروف الفبا و صداهای بلند و کوتاه است که در حیطه های ریاضی، هوش، علوم، بهداشت و ایمنی، اجتماعی، دینی و مذهبی، مهدویت، زبان آموزی و خلاقیت با طراحی و نقاشی های جذاب و زیبا به چاپ رسیده است.

گفتنی است، علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند به نشانی قم، خیابان شهدا(صفائیه)، کوچه 22(آمار)، بن بست شهید علیان، انتشارات مرکز تخصصی مهدویت مراجعه و یا با شماره تلفن 37737801 با پیش شماره 025 تماس بگیرند.

پایان پیام/9


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ