تلگرام

باکس آفیس: فیلم ونوم همچنان صدرنشینی خود را حفظ کرده است


فیلم Venom کمپانی سونی بسیار بهتر از انتظارات عمل کرد و پس از دو هفته، هنوز در صدر جدول باکس آفیس قرار دارد. فیلم A Star Is Born نیز هنوز جایگاه خود را در جدول حفظ کرده است. فیلم Venom کمپانی سونی توانسته پس از دو هفته شروع اکرانش، در صدر جدول باکس آفیس باقی بماند. فیلم A Star Is Born کمپانی وارنر نیز در جایگاه دوم جدول باقی‌مانده است. همچنین...

تبليغ

فیلم Venom کمپانی سونی بسیار بهتر از انتظارات عمل کرد و پس از دو هفته، هنوز در صدر جدول باکس آفیس قرار دارد. فیلم A Star Is Born نیز هنوز جایگاه خود را در جدول حفظ کرده است.

فیلم Venom کمپانی سونی توانسته پس از دو هفته شروع اکرانش، در صدر جدول باکس آفیس باقی بماند. فیلم A Star Is Born کمپانی وارنر نیز در جایگاه دوم جدول باقی‌مانده است. همچنین این هفته شاهد جضور سه فیلم جدید نیز در جدول هستیم. اولین آن‌ها فیلم First Man کمپانی یونیورسال بود که با اختلاف بسیار کم بالاتر از فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween کمپانی سونی قرار گرفت. فیلم Bad Times at the El Royale کمپانی Fox نیز خارج از پنج فیلم برتر جای گرفت.

فیلم Venom در هفته دوم اکران خود همچنان صدرنشین باکس آفیس است. این فیلم با وجود کاهش 55 درصدی فروش در مقایسه با هفته گذشته، در مقام اول باکس آفیس هفته سوم اکتبر قرار گرفته است. Venom با فروش 35.7 میلیون دلار توانست مجموع فروش خانگی خود را به 143 میلیون دلار افزایش دهد. این فیلم در بازارهای جهانی نیز فروش بالایی را تجربه می‌کند. فیلم ونوم در باکس آفیس جهانی با فروش 69.7 میلیون دلار در مقام اول قرار دارد. فروش جهانی این فیلم برابر با 235.3 میلیون دلار است. فیلم Venom در کره جنوبی فروشی برابر با 25.4 میلیون دلار را تجربه کرد.

در مقام دوم باکس آفیس هفته سوم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم A Star is Born هستیم. این فیلم با کاهش 35 درصدی در مقایسه با هفته گذشته، به فروشی معادل 28 میلیون دلار دست پیدا کرده است. این فیلم پس از دو هفته اکران توانسته فروش خانگی 95 میلیون دلاری را تجربه کند. در بازارهای خارجی فیلم A Star Is Born فروشی برابر با 20.2 میلیون دلار داشته است که کوجب شده مجموع فروشی برابر با 41 میلیون دلار را تجربه کند. فیلم ستاره ای متولد می‌شود هفته آینده در بسیاری از بازارهای خارجی اکران می‌شود و در همین راستا انتظار می‌رود به فروش بالایی دست یابد و به فیلم Venom بسیار نزدیک شود.

فیلم First Man در رتبه سوم باکس آفیس هفته سوم اکتبر قرار گرفته است. این فیلم که محصول استودیوی یونیورسال است، در هفته اول اکران خود 16.5 میلیون دلار فروخت. فیلم First Man در CinemaScore موفق به کسب امتیاز +B شده است. این فیلم هفته اول اکران در 22 بازار خارجی روی پرده رفت و فروش 8.6 میلیون دلاری را تجربه کرد.

در مقام چهارم باکس آفیس هفته سوم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم Goosebumps 2 هستیم. این محصول شرکت سونی در اولین هفته اکران به فروش خانگی 16.2 میلیون دلار دست پیدا کرد. فیلمGoosebumps 2: Haunted Halloween با فروش 3.7 میلیون دلار در 16 بازار خارجی هفته اول اکران خود را به پایان رساند.

انیمیشن Smallfoot با فروش 9.3 میلیون دلار در مقام پنجم باکس آفیس هفته سوم اکتبر حضور دارد. این فیلم تا به امروز به فروش خانگی 57.8 میلیون دلار دست پیدا کرده است. مجموع فروش انیمیشن پا کوچولو در بازارهای خارجی 52.6 میلیون دلار گزارش شد.

فیلم کمدی Night School در سومین آخر هفته نمایش حدود 38 درصد از تماشاگران خود را از دست داد و با 7.7 میلیون دلار ششمین فیلم پرفروش هفته شد. این فیلم در گیشه خارجی توانسته 15 میلیون دلار فروش کند. این فیلم در سطح جهانی تابه‌حال 75 میلیون دلار فروش داشته است.

فیلم «اوقات بد در ال رویال» (Bad Times At The El Royale) در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است. این فیلم که اولین هفته اکران خود را می‌گذراند توانسته 7.4 میلیون دلار فروش کند.

این فیلم با پیش زمینه داستان ریاست جمهوری نیکسون و دوران جنگ آمریکا در ویتنام، ما را به هتل ال رویال می‌برد، یک نمایش جالب از اجسام پرزرق و برق، نورهای درخشان، و کاغذ دیواری های طرح دار که درست وسط مرز کالیفرنیا / نوادا تقسیم شده‌اند، و در بین این دیوارها رمز و رازهای زیادی پنهان شده‌اند. مکان پررفت و آمدی که زمانی میزبان افرادی همچون گروه موسیقی Rat Pack بوده، حالا آنقدر متروکه شده که فروشنده جاروبرقی پرحرف Laramie Seymour Sullivan با بازی «جان هم» (Jon Hamm) وقتی می‌خواهد اتاقی رزرو کند حتی یک خدمتکار هم در آن جا پیدا نمی‌کند. همچنین مسئله تونل های مخفی پشت اتاق‌ها وجود دارد، جایی که دوربین‌ها و مدیران هتل از طریق آینه‌های دوطرفه اتاق مهمان‌ها را دید می‌زنند و جایی که گادرد از آن برای خلق هیجان‌های فوق‌العاده و صحنه‌های اکشن استفاده می‌کند.

فیلم The House With a Clock In It’s Wall محصول یونیورسال هم با 47 درصد افت فروش وارد چهارمین هفته اکران شد و 3.9 میلیون دلار فروخت. کل مبلغ فروش این فیلم در آمریکای شمالی به 62 میلیون دلار رسیده است و جمع فروش 101 میلیون دلار در سطح جهانی رسید و جایگاه هشتم باکس آفیس آمریکای شمالی قرار گرفت.

فیلم A Simple Favor در مقام نهم باکس آفیس هفته قرار گرفته است. این فیلم در مقایسه با هفته گذشته کاهش فروشی برابر با 62 درصد داشته و توانسته در بازار به فروش 1.3 میلیون دلار دست پیدا کند. مجموع فروش خانگی این فیلم پس از چهار هفته اکران به 51.9 میلیون دلار رسیده است.

در مقام دهم باکس آفیس این هفته شاهد خودنمایی فیلم ترسناک راهبه 2018 هستیم. فیلم ترسناک راهبه در افتتاحیه، فروش فوق العاده‌ای را تجربه کرد. این فیلم استودیوی برادران وارنر به فروشی برابر با 1.3 میلیون دلار دست پیدا کرده و مجموع فروش خانگی آن را به 115 میلیون دلار افزایش داده است. فیلم The Nun توانسته در بازارهای خارجی فروشی برابر با 243 میلیون دلار را تجربه کند که این موضوع مجموع فروش جهانی آن را به 359 میلیون دلار رسانده است. این فروش بالا موفقیتی بزرگ برای این فیلم ترسناک محسوب می شود. در این هفته اما با توجه به فروش کمش در دهمین رتبه جدول قرار گرفت البته فروش آن بسیار به فروش فیلم A Simple Favor نزدیک بود اما تعداد سینماهای در حال اکران این فیلم نیز کمترند.

لیست 10 اثر پرفروش باکس آفیس آخر هفته:

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ