اینستاگرام

حمله بابون‌ها به یوزپلنگ برای نجات آهو | فیلم


اگر حیوانی برای شکار به قلمرو شیرها وارد شود خود را در معرض خطر بزرگی قرار داده است.این یوزپلنگ که از فرصت غیبت دیدبان‌های گله شیرها استفاده کرده به دنبال یک شکار برای توله هایش است. از طرفی بابون‌ها در نزدیکی او حاضرند و در حضور آنها شکار ممکن است موفقیت آمیز نباشد. بابون‌ها میمون‌های بزرگ با دندان‌هایی تیز و بلند هستند که همه چیز خوارند و از...

تبليغ

اگر حیوانی برای شکار به قلمرو شیرها وارد شود خود را در معرض خطر بزرگی قرار داده است.این یوزپلنگ که از فرصت غیبت دیدبان‌های گله شیرها استفاده کرده به دنبال یک شکار برای توله هایش است. از طرفی بابون‌ها در نزدیکی او حاضرند و در حضور آنها شکار ممکن است موفقیت آمیز نباشد. بابون‌ها میمون‌های بزرگ با دندان‌هایی تیز و بلند هستند که همه چیز خوارند و از قدرت بالایی برخوردارند و می‌توانند خطرناک باشند.

گرسنگی سبب می‌شود توله‌های یوزپلنگ نیز به طعمه نزدیکتر شوند و از مخفیگاه خود بیرون بیایند.با حضور بابون‌ها نزدیک شدن توله ها کاری بسیار خطرناک است و مادرشان آنها را از آمدن منع می‌کند.چیتا موفق می‌شود آهو را شکار کند اما نمی‌تواند دور از چشم بابون‌ها شکار را از آنجا دور کند.بابون‌ها به او حمله کرده و او را ناچار می‌کنند تا شکار خود را ترک کند.

این شکار برای خانواده چیتا حیاتی بود اما بابون‌ها اجازه شکار را به یوزپلنگ ندادند.

(۱۱۹۰)
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ