به گزارش افکارنیوز،

پخش مجموعه «دبیرستان خضرا» به کارگردانی اکبر خواجویی از امروز ساعت ۱۷:۰۰ آغاز می‌شود.

این مجموعه در سال ۷۴ از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد و بازیگرانی همچون آزیتا حاجیان، نیکو خردمند، آزیتا لاچینی، آناهیتا همتی، مریلا زارعی، ابراهیم آبادی، رحمان مقدم، مهوش وقاری، سعید امیرسلیمانی، پری امیرحمزه و... در آن ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان آن آمده است: خانم معتمدی دبیر پرورشی آموزش و پرورش در حکم جدیدش مامور می‌شود به دبیرستان خضراء برود تا ادامه خدمتش را آنجا بگذراند اما این دبیرستان با دبیرستان‌های دیگری که خانم معتمدی در آنها خدمت می‌کرد فرق دارد...

بازپخش «دبیرستان خضرا» از کانال فارسی در ساعت‌های ۰۱:۰۰ و ۰۹:۰۰ روز بعد خواهد بود.

همچنین مجموعه «سقوط آزاد» برای اولین بار با دوبله انگلیسی از کانال انگلیسی این شبکه روی آنتن رفته است.

این مجموعه پلیسی به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله کاسه‌ساز، محصول شبکه یک سیما بوده و بازیگرانی همچون حامد بهداد، پوریا پورسرخ، الهام حمیدی، روناک یونسی، فخرالدین صدیق‌شریف، انوشیروان ارجمند و... در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

داستان این سریال درباره یک گروه خرابکار حرفه‌ای است که به واسطه آشنایی با سیستم‌های کامپیوتری قصد دارند دست به اقداماتی علیه امنیت مردم بزنند. با انجام اولین عملیات، پلیس وارد ماجرا می‌شود در این میان سرگرد صابری از افسران زبده پلیس مأمور می‌شود مجرمان پرونده را شناسایی و دستگیر کند. رفته رفته همه نشانه‌های موجود به زنی به نام «مانا» می‌رسد که طراح اصلی گروه خرابکار محسوب می‌شود اما...

«سقوط آزاد» ساعت ۱۸:۰۰ به‌وقت GMT و ۲۱:۳۰ به‌وقت تهران روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ خواهد بود.