سالاد کلم را می توان یکی از سالادهای محبوب و دوست داشتنی برای مجلس و مهمانی دانست. این سالاد به راحتی تهیه می شود که البته می توان گفت مواد اولیه آن اختیاری است و ممکن است هر فردی این نوع سالاد را به شکلی مجزا و متفاوت تهیه کنید. به هر حال بعد از تهیه آن، شما باید اقدام به تزیین سالاد کلم نمایید. بدین منظور می توانید از هویج، خیار، گوجه گیلاسی و… استفاده نمایید. که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

مدل های جدید تزیین سالاد کلم و کاهو

تزیین سالاد و تزیین غذا به شکل های مختلف، نشانه ایی از کدبانو و باسلیقه بودن خانم خانه است. شما به راحتی می توانید با انجام اینگونه تزیینات هنر خود را به نمایش بگذارید. این نوع تزیینات در روزهای مهمانی و مجالس مختلف رنگ و بوی دیگری دارد و تا حدودی با دقت بیشتر انجام می گیرد. در این میان مشاهده مدل ها و تزیینات مختلف می تواند به شما ایده های لازم را در رابطه با تزیینات مختلف بدهد. ما در ادامه مجموعه ایی از ایده های جدید برای تزیین سالاد ساده و در عین حال زیبا را معرفی می نماییم که مربوط به تزیین سالاد کلم می باشد که امیدواریم برای شما عزیزان نیز جذاب باشند.

سالاد کلم با تزیین زیبا

تزیین شیک سالاد کلم

تزیین روی سالاد کلم با هویج و گوجه

سالاد کلم بنفش با تزیین زیبا

تزیین ساده سالاد کلم

تزیین زیبای سالاد کلم

دیزاین سالاد کلم با خیار و گوجه

برای داشتن تزیینی زیباتر بهتر است به شکل مجزا به تزیین گوجه، تزیین خیار، تزیین هویج و… بپردازید سپس روی سالاد را با آنها تزیین نمایید.

تزیین شیک سالاد کلم با هویج

تزیین بسیار زیبای سالاد کلم

سالاد کلم سفید با تزیین زیبا

تزیین روی سالاد با کلم و هویج

تزیین سالاد ساده و شیک

سالاد کلم قالبی با تزیین زیبا

سالاد کلم و هویج زیبا و شیک

تزیینات سالاد کلم با ایده جدید

تزیین جدید سالاد کلم

برای انجام اینگونه تزیینات می توان از روش های متنوع و جالب استفاده نمود، تزیین سالاد به شکل سبد، تزیین سالاد به شکل پرنده و حیوانات مختلف یا شخصیت های کارتونی، تزیین سالاد فصل با طرح های فانتزی و…. از جمله روش های دیدنی و بامزه برای تزیینات سالاد می باشند که در تصاویر زیر نمونه هایی از آنها را مشاهده می کنید.

تزیین سالاد به شکل پرنده

تزیین فانتزی سالاد کلم

سالاد کلم مجلسی

تزیین سالاد به شکل سبد

تزیین شیک سالاد کلم

تزیین سالاد کاهو و کلم

تزیین شیک و جدید سالاد کلم

همانطور که مشاهده نمودید برای تزیین سالاد کلم روش های خاص و متفاوتی وجود دارد که انتخاب آنها کاملا سلیقه ایی است و می توان به دلخواه تزیین جالب و زیبایی را انجام داد، با این حال جالب است بدانید برای تزیین سالاد با خوراکی های مختلف هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توانید هر گونه تزیینی را به دلخواه انجام دهید.