پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

جهاددانشگاهی، راهی روشن پیش روی جوانان خلاق ترسیم کرده است


کارشناس امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان جهاددانشگاهی زنجان، راهی روشن پیش روی جوانان خلاق ترسیم کرده است.

تبليغ

شهلا ابدی در حاشیه بازدید از مرکز شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان جهاددانشگاهی زنجان، در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که راه‌اندازی مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان توسط جهاددانشگاهی زنجان بسیار جای خوشحالی و امیدواری دارد، اظهار کرد: امید آن می‌رود که این مرکز، نقطه اتکایی برای جوانان مستعد استان باشد؛ چراکه از ظرفیت‌های بسیار عالی و بالایی برخوردار است و امیدواریم که هرکس با هر ایده‌ای بتواند از پتانسیل‌های آن برخوردار شود.

وی با بیان این‌که جوانان مستعد استان زنجان می‌توانند طرح‌های ناب خود را توسط امکانات این مرکز به مرحله اجرا بگذارند، ادامه داد: مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در وهله اول روی خودباوری جوانان خلاق کار می‌کند؛ در واقع جوانانی که صاحب ایده هستند ولی هیچ‌گاه خود را باور ندارند و نمی‌دانند که این ایده می‌تواند در آینده بازار کار ایجاد بکند، می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند و یقین داشته باشند که دست‌شان به یاری گرفته می‌شود.

ابدی افزود: جوانان خلاق در مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان، استعدادیابی شده و در صورت لزوم از حمایت‌های مالی برخوردار می‌شوند. در نهایت همین جوانان توانمند شده و وارد بازار کار می‌شوند. چنین روندی خودباوری را در قشر جوان زنده می‌کند و می‌تواند زمینه را برای اشتغال‌زایی چند نفر دیگر فراهم کند.

کارشناس امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: همیشه بین علم روز و تکنولوژی، حلقه‌های مفقوده‌ای وجود داشته است و خوشبختانه مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان جهاددانشگاهی همان نیازی است که مغفول واقع شده بود؛ چراکه می‌تواند با تجاری‌سازی ایده‌ها، حلقه‌های مفقوده را بگشاید و مسیر روشنی پیش پای جوانان صاحب ایده و خلاق بگذارد. برنامه‌های شتاب‌دهی، خودباوری و سرمایه را در اختیار جوانان قرار می‌دهد تا با به‌روزترین تکنولوژی‌ها وارد بازار کار شوند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و جوانان به جد حامی برنامه‌هایی از این قبیل است. خوشبختانه طی هفته گذشته جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار شد و معاون ساماندهی امور جوانان اولین مژده‌ای که به همه دستگاه‌ها داد، راه‌اندازی مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان جهاددانشگاهی زنجان بود؛ در واقع وزارت ورزش حتما از پیشبرد برنامه‌های این مرکز حمایت خواهد کرد و معتقد است که برای شکوفایی هر چه بیشتر جوانان، این حمایت‌ها نیز باید روز به‌روز و پررنگ‌تر باشد.


انتهای پیام


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ