با تقدیر رسمی از هواداران نمونه جام‌حذفی/ اتفاقی که برای اولین‌بار در کمیته انضباطی می‌افتد


رئیس کمیته انضباطی عصر امروز با مثال زدن از هواداران دو تیم چوکا و داماش عنوان کرد این کمیته در صدد تقدیر رسمی از کانون هواداران این دو تیم است.

تبليغ

به گزارش "ورزش سه"، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی عصر امروز و در مصاحبه ای با سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سخن از تقدیر از هواداران نمونه دو تیم شمالی سخن گفت. حسن زاده در این باره بیان کرد: درست از زمانی که مسابقه تیم های ملوان و سپیدرود رشت در جام حذفی با مشکلاتی در روی سکوها همراه بود به نحوی که رفتار غیرورزشی تماشاگران موجب توقف مسابقه شده بود،در یک دیدار دیگر از رقابتهای جام حذفی که هر دو تیم(داماش گیلانیان و چوکای تالش) گیلانی بودند،اتفاقات بسیار خوبی رخ داد. تماشاگران دو تیم به تشویق تیم حریف پرداختند و حتی تماشاگران تیم میزبان(چوکا)که از گردونه رقابتهای جام حذفی،حذف شده بود بعد از باخت تیم خود،رفتار پسندیده ای نسبت به بدرقه تیم میهمان انجام دادند که در نوع خود قابل توجه بود.


او ادامه داد:کمیته انضباطی ضمن تقدیر از هواداران گیلانی،درصدد است برای تقدیر رسمی،پاداش نقدی برای کانون هواداران این دو تیم در نظر بگیرد. امیدوارم رفتار تماشاگران چوکا و داماش گیلانیان برای همه تماشاگران خصوصا در استانهایی که شهرآورد استانی بین تیمهای بومی برگزار میشود،الگو شود.


بهرحال در صورتی که این اتفاق به وقوع بپیوندد و کمیته انضباطی از رفتار هواداران تیمی تقدیر رسمی به عمل بیاورد و جایزه ای نقدی را به آنها اختصاص دهد اتفاقی است که برای اولین بار در این کمیته می افتد و طبیعتا نظر مثبت اهالی فوتبال را نیز به دنبال خواهد داشت چرا که نفرات حاضر در این محموعه تقریبا برای اولین بار برخورد قهری را در پیش نگرفته و اتفاقا سعی در تشویق رفتاری تاییده شده داشتند.


نکته جالب توجه در این باره اما اتفاقی است که قطعا به صورت تصادفی افتاده و شنیدن آن خالی از لطف نیست. نکته ای که به شهر تالش مربوط می شود. شهری که محل تولد رئیس کمیته انضباطی نیز محسوب می شود. البته با دیدن بازی دو تیم چوکا و داماش و رفتار هواداران دو تیم می توان گفت تصمیم گرفته شده در این باره هیچ ارتباطی به این موضوع نداشته و الحق و النصاف هواداران دو تیم با توجه به حساسیت بازی رفتار فوق العاده و فرهنگ بالایی را از خود به نمایش گذاشتند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ