مدل بلوز مجلسی مشکی برای مراسم عزاداری و مراسم ختم


یکی از انواع لباس هایی که هر خانمی باید در کمد لباس هایش داشته باشد مدل بلوز مجلسی مشکی است و این مدل بلوزها اغلب برای ایام محرم و مراسم عزاداری و ختم مورد استفاده قرار می گیرند. مدل بلوز مشکی مجلسی در انواع طرح های بلوز گیپور مشکی و بلوز حریر مشکی و … موجود است و شما می توانید این مدل بلوزها را به همراه دامن و یا شلوار مناسبی در مجالس و مهمانی...

تبليغ

یکی از انواع لباس هایی که هر خانمی باید در کمد لباس هایش داشته باشد مدل بلوز مجلسی مشکی است و این مدل بلوزها اغلب برای ایام محرم و مراسم عزاداری و ختم مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل بلوز مشکی مجلسی در انواع طرح های بلوز گیپور مشکی و بلوز حریر مشکی و … موجود است و شما می توانید این مدل بلوزها را به همراه دامن و یا شلوار مناسبی در مجالس و مهمانی های عزاداری و ختم بپوشید.

مدل بلوز مجلسی مشکی با جدیدترین طرح های مد سال

مشکی از انواع رنگ هایی است که به شما اقتدار و قدرت می بخشد و اغلب افرادی که لباس مشکی می پوشند ظاهر آن ها از نوعی ابهت برخوردار است همچنین این رنگ زیبا در دنیای مد توجه خانم ها و آقایان زیادی را به سوی خود جلب کرده است و اغلب افراد از لباس های مشکی در مراسم عزاداری و ختم استفاده می کنند. بلوزهای مشکی مجلسی از انواع لباس های پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان هستند و این مدل لباس ها برای افراد با فرم اندام لاغر و چاق و متناسب انتخابی مناسب و ایده آل هستند. اگر فرم اندام شما درشت و چاق است بهتر است برای لاغر به نظر رسیدن بلوز مجلسی مشکی را با دامن و یا شلوار رنگ تیره بپوشید و اگر فرم اندامی لاغر و یا متناسب دارید می توانید بلوزهای مجلسی مشکی را با شلوار و یا دامن رنگ روشن یا رنگ تیره بپوشید زیرا لباس های مشکی با هر رنگی مطابقت و همخوانی دارند.
مدل بلوز مجلسی مشکی همچنین در انواع طرح های ساده و کار شده موجود هستند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع بلوز مجلسی دخترانه و زنانه با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید این مدل بلوزها همچنین در انواع طرح های آستین سه ربع و آستین بلند دوخته می شوند و در برخی از مدل های لباس مجلسی مشکی برای تزیین کردن لباس برای دوخت آستین از پارچه های گیپور و یا حریر و تور استفاده می شود.


در ادامه تصاویری از انواع مدل لباس مشکی مجلسی زنانه و دخترانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل بلوز حریر مشکی

مدل بلوز مشکی آستین دار

مدل بلوز مشکی و ساده آستین دار

مدل بلوز مجلسی حریر زنانه

مدل بلوز گیپور دخترانه مجلسی

مدل بلوز مجلسی مشکی

بلوز مجلسی آستین دار

مدل بلوز دخترانه آستین دار

مدل بلوز دخترانه مجلسی

مدل بلوز آستین دار شیک و مجلسی

مدل بلوز زنانه مشکی و آستین دار

مدل بلوز مشکی آستین دار

مدل بلوز ساده و شیک زنانه

مدل بلوز دخترانه مجلسی شیک

مدل بلوز شیک و زیبا زنانه

مدل بلوز ساده و مجلسی زنانه

مدل بلوز شیک و مجلسی زنانه برای محرم

مدل بلوز دخترانه

مدل بلوز زیبا زنانه

مدل بلوز دخترانه آستین دار

مدل بلوز ساده و مشکی زنانه

مدل بلوز کار شده با گیپور

بلوز آستین دار و شیک زنانه

مدل بلوز ساده و مجلسی زنانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل بلوز مجلسی مشکی آشنا شدید که امیدواریم از بین این مدل ها بتوانید لباس مجلسی مشکی شیک و مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ