استان موغلای ترکیه میزبان مسابقات ورزشی جهانی


به دلیل برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی مختلف در ماه سپتامبر و اکتبر در استان موغلای ترکیه، انتظار می رود حدود 100 هزار نفر به این استان سفر کنند.

تبليغ

انتظار می رود به دلیل برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی مختلف در ماه سپتامبر و اکتبر در استان موغلای ترکیه، حدود 100 هزار نفر به این استان سفر کنند.

این استان در سپتامبر و اکتبر، میزبان مسابقات جهانی کایتینگ 2018، مسابقات شنای بین المللی٬ مسابقات جهانی و ملی کشتی ساحلی٬ دهمین مرحله مسابقات رالی قهرمانی جهان و پنجاه و چهارمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه خواهد بود.

مسابقات جهانی کایتینگ 2018 در 5 سپتامبر آغاز شده و 9 سپتامبر در محله آک‌کایا در شهرستان اولا به پایان خواهد رسید.

دهمین مرحله مسابقات رالی قهرمانی جهان در مارماریس برگزار می شود. در هر دو منطقه ظرفیت هتل‌ها صد در صد پر شده است.

مسابقات شنای بین المللی در تاریخ 27-30 سپتامبر٬ مسابقات جهانی کشتی ساحلی جهانی نیز در تاریخ 6-7 اکتبر برگزار خواهد شد.

سرکان اوچ‌الماز، مدیر مرکز ورزش و خدمات جوانان استان موغلا در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: «در ماه سپتامبر و اکتبر 5 رقابت بین المللی و 2 مسابقه ملی در این شهر برگزار خواهد شد.

دهمین مرحله مسابقات رالی قهرمانی جهان از 13 تا 16 سپتامبر جاری برگزار می شود و پیش بینی می شود 50 هزار گردشگر داخلی و خارجی در محل برگزاری مسابقات حضور یابند.

پنجاه و چهارمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه از 9 تا 14 اکتبر در موغلا برگزار می شود. پیش بینی می شود در طول این دوماه بیش از صد هزار گردشگر داخلی و خارجی به استان موغلا سفر کنند.

انتظار می رود میلیون ها نفر از چهار گوشه جهان تماشاگر این رقابت‌های هیجان انگیز بوده و به صورت زنده نیز در سراسر جهان پخش شود».

خبرگزاری آناتولیتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ